O firmie

Biuro projektowe z ponad 35 - letnim doświadczeniem

NAS

 

Początki firmy Zakład Usług Projektowych i Inwestycyjnych „DOMBUD” sięgają 1986r., która z biegiem czasu rozwinęła się na tyle iż z firmy jednoosobowej powstał zgrany zespół profesjonalistów. 

Nasza pracownia oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie usług projektowych jak również nadzoru budowlanego przy realizacji projektów.
Specjalizujemy się w projektowaniu : domów jednorodzinnych w segmencie premium, budynków usługowych, biurowych, projektowaniu wnętrz a także projektowaniu budynków przemysłowych średniej oraz dużej wielkości.

Bogate portfolio firmy „DOMBUD” potwierdza ogromne doświadczenie, wiedzę
i wszechstronność naszego zespołu. Wspólnie zdobyte umiejętności skutkują indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania.

Główną ideą pracy naszej pracowni projektowej jest zadowolenie Klientów, dlatego też tak ważna jest współpraca pomiędzy architektem a klientem . Od początku opiera się ona na dużym kontakcie aby w jak najlepszym stopniu zdefiniować potrzeby użytkownika oraz zoptymalizować rozwiązania projektowe.

Jesteśmy zgranym zespołem, lubiącym wyzwania oraz podchodzącym do projektowania przede wszystkim z pasją. Współpracujemy z zaufanymi i wyspecjalizowanymi biurami projektowymi w branży sanitarnej i branży elektrycznej.

Działamy nie tylko w Iławie ale i na terenie całego kraju.

 

 

czarno biały

właściciel firmy

 

WŁAŚCICIEL, INŻYNIER BUDOWNICTWA LĄDOWEGO

Stanisław Nehring

Absolwent ART OLSZTYN


Zawsze interesowały mnie obiekty o ciekawej i niepowtarzalnej architekturze, świadome kształtowanie krajobrazu obszaru poprzez tworzenie nowych obiektów. Atrakcyjna kompozycja przestrzenna nierozerwalnie wiążę się z kreacją architektoniczno-urbanistyczną - relacja obiektu i otoczenia.


Przygodę z budownictwem rozpocząłem już w latach 70 XXw. pracując m.in. w Bydgoskiej Przemysłówce (wykonawstwo) czy też WZSR SCH Elbląg – pracowni projektowej, gdzie pod okiem świetnych fachowców zdobyłem niezbędne doświadczenie przy realizacji wielu nietypowych budynków.


W 1982r. sytuacja w kraju zmusiła mnie do wyjazdu do Niemiec, tam uczestnicząc w procesie projektowym i przy realizacji budynków mieszkalnych, zdobyłem kompetencje w zakresie zarządzania projektem oraz pełnienia funkcji architekta budowy.

 

Ostatecznie swoje losy prywatne i zawodowe na stałe związałem z piękną Iławą, gdzie zrealizowałem własny projekt domu, o niepowtarzalnej architekturze, i rozbudowałem go o biuro projektowe, gdzie do dziś prowadzę działalność.

 

 

 


 

 

Zespół projektowy

 

Architektura

Inżynier / STANISŁAW NEHRING
Architekt / MONIKA NEHRING

 

Konstrukcja

Inżynier / STANISŁAW NEHRING
Inżynier / MICHAŁ NEHRING

 

Wizualizacje 3d

Architekt / MONIKA NEHRING